Kim jesteśmy?

MS Polska jest dystrybutorem produktów i usług telekomunikacyjnych.

Od momentu powstania w 2006 roku jesteśmy Autoryzowanym Partnerem sieci Orange. Dzięki profesjonalnemu podejściu do wykonywanych obowiązków dla tak uznanego partnera, mogliśmy poszerzyć nasz zespół o pracowników, dla których praca dla Orange jest nie tylko sposobem na zarabianie pieniędzy, ale także na realizację zawodowych ambicji i odnalezienie nowych wyzwań w swojej branży. Jesteśmy wyspecjalizowani w obsłudze małych i średnich firm w zakresie wszystkich dostępnych w Orange usług – znamy od podszewki całą dostępną ofertę i dzięki wnikliwej analizie potrzeb jesteśmy w stanie doradzić najlepsze usługi telekomunikacyjne dla firm, dedykowane konkretnemu, indywidualnemu klientowi. Oferujemy również Internet światłowodowy dla firm FTTH. Prowadzimy równocześnie dla klientów indywidualnych sprzedaż osobistą usług (Internet, telewizja) bazujących na transmisji światłowodowej. Chciałbyś dołączyć do grona kadry sprzedażowej naszej firmy? Zapraszamy do współpracy!

Naszą najmocniejszą stroną jest doświadczona, bardzo dobrze wyszkolona grupa account managerów i opiekunów klienta, którzy w najlepszy możliwy sposób starają się zaspokoić potrzeby naszych partnerów.

Zdobywamy cyklicznie nagrody i wyróżnienia świadczące o wysokim poziomie satysfakcji z kontaktów z nami. Sieć naszych handlowców, wspierana przez regionalne centra operacyjne, działa obecnie na terenie trzech województw: mazowieckiego, lubelskiego i podlaskiego, lecz naszą ambicją jest rozwój do skali ogólnopolskiej, głównie poprzez rozwój sieci subagencyjnej. Praca dla tak dynamicznej, innowacyjnej i zorientowanej na klienta firmie jaką jest Orange, wymaga od nas dostosowania się do jej wartości i standardów. Dlatego wszyscy nasi współpracownicy rekrutowani są spośród najlepszych przedstawicieli swojej profesji, a dodatkowo przechodzą wszystkie niezbędne szkolenia.